

Heel veel mensen zijn verslaafd. Je bent niet de enige die worstelt, met zichzelf in de knoop ligt en zich afvraagt of het ooit goed komt.
Om je een hart onder de riem te steken, vertellen enkele ex-patiënten hier hun verhaal. Stuk voor stuk legden ze bij Affect2U een waardevol traject af waardoor ze terug met energie en hoop in hun eigen leven stapten.
‘Nu, enkele maanden later, gaat het nog steeds goed met mij. Geen alcohol meer en veel positiever, hoopvol in het leven, goesting om dingen te doen. Ook met het vrij recente verlies van mijn partner kan ik beter omgaan, ik kan mijn verdriet en gevoelens een plaatsje geven. Als ik terugblik op mijn slechte periode, dan is er veel veranderd. Nuchter zijn is niet alleen maar stoppen met gebruik maar het is veel meer: ik ben op diverse vlakken als mens veranderd.’ - anoniem
Bel de infolijn
+32 (0) 480 67 40 18
van 7u tot 23u,
7 dagen op 7